Gmina Miejska Głogów wraz z Caritasem Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej organizuje akcję Paczka Dla Samotnego Seniora. Paczki są skierowane do starszych seniorów którzy są samotni i nie mają rodziny. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 grudnia.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, Gmina Miejska Głogów wraz z Caritasem Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej organizuje akcję Paczka Dla Samotnego Seniora. Dla głogowskich seniorów zostanie przygotowanych 150 paczek. Paczki są skierowane do starszych seniorów którzy są samotni i nie mają rodziny.

– To już kolejna wspólna akcja organizowana razem z Caritasem. Bardzo się cieszę z tej współpracy, dzięki temu pomagamy potrzebującym. Były już gorące obiady dla starszych i samotnych, a teraz świąteczne paczki dla seniorów. Wszystkim życzę dużo zdrowia – mówi Rafael Rokaszewicz, Prezydent Głogowa.

Wszystkie samotne i starsze osoby, które chcą zgłosić się do akcji, bądź też wszyscy, którzy znają takie osoby proszeni są o kontakt od 1 do 10 grudnia (lub do wyczerpania miejsc) w godzinach od 8.00 do 15.00 pod numerem telefonu: 76 7265 535