Grand Prix  podczas Gminnych Amatorskich Prezentacji Artystycznych (GAPA) dla Antoniny Dytko. 16. młodych artystów stanęło na scenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli by zaprezentować swój talent.

Gminne Amatorskie Prezentacje Artystyczne (GAPA) czyli konkurs piosenki dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy już za nami. Dzieci rywalizowały w trzech kategoriach: do lat 5, klasy 0 i 1 oraz klasy 2 i 3. 16 młodych artystów stanęło na scenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli by zaprezentować swój talent. Dla 3 najlepszych w każdej z kategorii przygotowano nagrody rzeczowe. Przyznano również nagrodę specjalną – Grand Prix – której laureat zgodnie z wieloletnią tradycją imprezy otrzymał wielkiego pluszaka. Występy były oceniane przez jury w składzie: Anna Grzyb, Alicja Petecka i Zuzanna Grzesińska. Wyniki występów małych talentów wyglądają następująco:

 Grand Prix – Antonina Dytko

kat. do lat 5:

1 miejsce –  Michalina Szajna

2 miejsce – Hanna Dwornicka

3 miejsce –  Tymoteusz Karpiński

kat. klas 0 i 1

1 miejsce- Patrycja Różańska

2 miejsce – Julian Juras

3 miejsce – Wojciech Karpiński

kat. klas 2 i 3

1 miejsce –  Aleksandra Foterek

2 miejsce – Krzysztof Zaremba

3 miejsce – Julia Juchimiuk

Na wszystkich uczestników czekały dyplomy i upominki. Imprezę prowadziła Iwona Adamczak – Dyrektor GOKiS w Kotli, a nagrody wręczała wraz z jury zastępca wójta Kamila Suchocka-Szperlik.
– Drodzy mali artyści gratuluję Wam wspaniałych występów i przede wszystkim odwagi, że nie baliście się na scenie zaprezentować swoich talentów – mówiła Kamila Suchocka-Szperlik zastępca wójta.