Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 39- latka, który dokonał kilku przestępstw. Mężczyzna usłyszał 6 zarzutów, a co ciekawe, dokonał ich w warunkach powrotu do przestępstwa. Sąd zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Na terenie powiatu głogowskiego w różnych odstępach czasu 39-latek dokonał m.in. rozboju posługując się niebezpiecznym narzędziem. Następnie na terenie jednego z głogowskich sklepów, dokonał licznych kradzieży.

– Policjanci Wydziału Kryminalnego, ustalili I zatrzymali 39- letniego mieszkańca powiatu głogowskiego, który jest podejrzany o dokonanie w/w czynów. Wszystkich przestępstw dokonał w warunkach powrotu do przestęp. Co będzie skutkowało podwyższeniem odpowiedzialności karnej. Ponadto grozi mu surowa kara, gdyż jeden z zarzucanych mu czynów stanowi zbrodnię. Na chwilę obecną Sąd postanowił zastosować wobec 39- latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy – mówi mł. asp. Emilia Reguła p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie.