29.01.2023:  31. Finał WOŚP pod hasłem: CHCEMY WYGRAĆ Z SEPSĄ! FINAŁ DLA WSZYSTKICH – MAŁYCH i DUŻYCH.

Sztab przy Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie otrzymał zgodę Fundacji WOŚP na utworzenie Sztabu 31. Finału. Nasz numer Sztabu to #2024 i takiego należy szukać przy rejestracji. Rejestracja odbywa się WYŁĄCZNIE internetowo – przez portal: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/. Małoletnich rejestrują rodzice lub opiekunowie prawni.

– Liczba miejsc jest ograniczona, Fundacja przyznała nam 150 wolontariuszy 31. Finału WOŚP,  i zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc. W pierwszej kolejności przyjmujemy na Wolontariuszy dzieci – mówi Agnieszka Lewandowska szef sztabu.

Wolontariusze do lat 16, muszą zbierać pod opieką osoby dorosłej. W związku ze zmianami wprowadzonymi przez Fundację akceptacja i weryfikacja może potrwać kilka dni.

– Zapraszamy również Firmy głogowskie do zakładania FIRMOWYCH PUSZEK STACJONARNYCH, które mogą funkcjonować już od 10.12.2022 do samego Finału WOŚP – mówi Agnieszka Lewandowska szef sztabu. – W tym celu należy wybrać opiekuna puszki i zarejestrować się na portalu: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/  jak wolontariusz, a następnie wybrać rejestrację FIRMY – dodaje.