Przedszkolaczki z Chociemyśli przygotowali dla swoich babć i dziadków niezwykły spektakl. W pięknych strojach i niezwykłej  scenografii przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus, oprawioną kolędami i pastorałkami.

Przedstawienie jasełkowe w wykonaniu przedszkolaków z Chociemyśli z okazji Dnia Babci i Dziadka  zachwyciło wszystkich zebranych, którzy przyszli na GOK-u na zaproszenie swoich pociech. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i zapałem wystąpiły  przed liczną publicznością. W pięknych strojach i niezwykłej  scenografii przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus, oprawioną kolędami i pastorałkami.

Niezwykły spektakl obejrzeli także samorządowcy, dyrektorzy gminnych placówek oraz ksiądz z gminnej parafii. Kończąc jasełka dzieci zaśpiewały swoim kochanym dziadkom i babciom piosenkę i obdarowali ich własnoręcznie zrobionymi prezentami.

W nagrodę za wspaniały występ dzieci otrzymały słodycze.

– Dziękuję opiekunom oraz dzieciom za piękny występ. Gratuluję dziadkom i babciom tak wspaniałych wnuków – mówiła zastępca wójta Kamila Suchocka-Szperlik.