Głogowska biblioteka zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie na wyjątkową kartkę bożonarodzeniową. Prace można dostarczać do 2 grudnia do Działu Dziecięco – Młodzieżowego przy ul. Jedności Robotniczej 15.

Głogowska biblioteka zaprasza dzieci i młodzież do udziału w powiatowym konkursie na wykonanie kartki świątecznej. Konkurs ma także charakter charytatywny. Najpiękniejsze z kartek zostaną przekazane dla Fundacji Hospicjum Głogowskie z przeznaczeniem na aukcję charytatywną.

– Konkurs jest adresowany do dzieci szkół podstawowych miasta i powiatu głogowskiego. Polega na wykonaniu w dowolnej technice karki bożonarodzeniowej w formacie nie większym niż A5. Prace należy dostarczyć do dnia 2 grudnia 2023 r. do Działu Dziecięco – Młodzieżowego w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15 – mówi Agnieszka Błaszczyk, Biblioteka Lokalna Osiedla Głogowskiego.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawarte są w regulaminie, dostępnym na stronie internetowej biblioteki. Tam też znajdują się oświadczenie i klauzula informacyjna do pobrania, które należy dostarczyć razem z pracą konkursową.