Budynek po dawnym Kinie Jubilat przechodzi przeobrażenie. Głogowianie cieszą się z szybkiego postępu prac. W zmodernizowanym budynku powstanie Miejskie Centrum Integracji. W tym obiekcie będzie się dużo działo.

Z wielkim zainteresowaniem głogowianie obserwują postęp pacy przy dawnym budynku Kina Jubilat. Po modernizacji powstanie w nim Miejskie Centrum Integracji. Będzie to miejsce, w którym głogowianie bez względu na wiek znajdą coś dla siebie. Swoją siedzibę w MCI będą  miały także organizacje pozarządowe, które działają w sferze pomocowej.

– Chcemy, aby ten ośrodek był takim swoistym inkubatorem, w którym mieszkańcy naszego miasta znajdą także wsparcie prawne i finansowe. W tym obiekcie będzie się dużo działo – mówi Rafael Rokaszewicz prezydent Głogowa.

Miejskie Centrum Integracji będzie wizytówką naszego miasta nie tylko w regionie ale i w kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj