26 listopada

2016 roku odbyły się w Polkowicach eliminacje rejonowe Konkursu Wiedzy o Policji pod nazwą „Razem bezpieczniej”, w których bierze udział młodzież z Ochotniczych Hufców Pracy. II Miejsce zajęła II drużyna, 1 -13, Hufca Pracy z Przemkowa, jej skład to głogowscy uczniowie z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Perseusza 5. Ich przygotowaniem do konkursu zajmowali się głogowscy policjanci.

W ramach przygotowań do konkursu, drużynie składającej się z uczniów klasy I, Zasadniczej Szkoły Zawodowej, Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Perseusza 5 w Głogowie, fachowej pomocy udzielali policjanci i pracownicy Zespołu Profilaktyki Społecznej Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

Drużyna w składzie: Martyna Buczek, Joanna Młynarczyk oraz Rafał Zieliński, zdobyła II miejsce w konkursie. Ustępując zwycięzcom zaledwie o jeden punkt. Opiekunem drużyny jest Pani Małgorzata Basałyga.

W trakcie spotkania jakie miało miejsce w Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie, kilka dni temu, Komendant Powiatowy Policji, podinsp. Mariusz Bużdygan oraz zastępca komendanta, podinsp. Krzysztof Płaskonka, złożyli gratulacje i podziękowania za zajęcie tak wysokiej lokaty.

oficer prasowy KPP w Głogowie