thumbnail of Aktualny plakat Majka_A4

11 marca o godz. 18 odbędzie się mecz PGNiG Superligi Mężczyzn. Zagrają KS SPR Chrobry Głogów i MKS Zagłębie Lubin. Wolontariusze będą zbierać na pomoc dla Majki. Michał Jurecki na licytację przekazał koszulkę z autografem. 

Zawodnicy w polu drużyny KS SPR „Chrobry” Głogów wystąpią w koszulkach czerwonych i  spodenkach czarnych. Bramkarze ubiorą  bluzy żółte i czarne  spodnie.  czarne.

Podczas meczu do puszek będą zbierane datki na leczenie „MAJKI”, która pod koniec stycznia przeszła skomplikowaną operację kręgosłupa. Kobieta jeździ na wózku. Sama wychowuje nastoletnią córkę. Jest załamana, ponieważ obawia się, że córka sama zostanie na tym świecie,  jeżeli ona nie podda się specjalistycznym zabiegom i rehabilitacji.  Majka ma także powiększone węzły chłonne i guza piersi. Kobieta była niegdyś wysportowana i pełna energii. Grała w piłkę ręczną w Chrobrym.  Koleżanki oraz kibice, pamiętają o niej i za pośrednictwem organizatora akcji, Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi”  proszą o wsparcie.

– Na pierwszy etap leczenia Majka potrzebuje 19 tys. zł – mówi Anna Mazurkiewicz, Sekretarz Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi”.- To bardzo kosztowne leczenie.

Pieniądze do puszek zbierana są na leczenie, rehabilitację i zakup potrzebnego sprzętu, który pomoże Agnieszce Kaczmarek, ps. MAJKA powróci do zdrowia

Zdjęcie: KS SPR Chrobry