Prezentacje stołów wielkanocnych, degustacje, koncerty zespołów folklorystycznych to wszystko jutro, piątek  31 marca od godz. 14  przed wejściem do LO nr 1 przy. ul. Jedności Robotniczej.

Jutro, w piątek odbędzie się kolejna edycja Święta Tradycji Wielkanocnych Ziemi Głogowskiej.  Organizatorami imprezy są:  Powiat Głogowski, Technikum nr 6, I LO oraz gminy Powiatu Głogowskiego: Kotla, Żukowice, Jerzmanowa, Głogów oraz  koła gospodyń wiejskich i  gminne ośrodki kultury. Z tej okazji organizatorzy przygotowali wiele ciekawych propozycji, które będzie można wykorzystać podczas przygotowań  do zbliżających się świąt.  Będą smaczne potrawy i  wypieki, które będzie można skosztować.  Część artystyczną zapewnią zespoły folklorystyczne.

Tegoroczna edycja Święta Tradycji Wielkanocnych Ziemi Głogowskiej  odbędzie się przed głównym wejściem do I LO,  od godz. 14 do 18.   w salach szkolnych I LO od godz. 12 prowadzone będą warsztaty przygotowane dla najmłodszych:  przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych.  

Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Głogowie