Doktor medycyny naturalnej Ryszard Grzybek przyjedzie do Głogowa. 17 maja weźmie udział w konferencji pt.  „System nerwowy i jego nieoceniona rola w zdrowiu i chorobach”.

Dr medycyny naturalnej Ryszard Grzebyk to dyplomowany w Kanadzie osteopata, doktor medycyny naturalnej i chińskiej, specjalizujący się głównie w chorobach chronicznych. Wiedzę zdobywał we Francji i w Kanadzie, uzyskując dyplom oraz tytuł: dyplom osteopatii (DOMP), doktora medycyny naturalnej (DNM) i doktora tradycyjnej medycyny chińskiej (DTCM). Autor artykułów w prasie i seminariów, podczas których uczy logiki leczenia przyczynowego. Autor serii książek ,,Rak to nie wyrok” 4-tomowego kompendium medycyny naturalnej, w którym omawia podstawy leczenia przyczynowego, a także mówi o odkryciach i dowodach skuteczności medycyny naturalnej, oraz sposobach niekonwencjonalnej walki z niemal wszystkimi chorobami. Szczegółowo opisuje naukowo potwierdzone przyczyny występowania chorób autoimmunologicznych i nowotworowych.

Na spotkanie z doktorem medycyny naturalnej zaprasza Jarosław Dudkowiak, Starosta Powiatu Głogowskiego. Konferencja odbędzie się 17 maja o godz. 17.30 w auli 012 w budynku B Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie.

Każdy uczestnik konferencji uzyska informację na wiele nurtujących pytań. Między innymi jaka jest rola rodziców i systemu nerwowego w zdrowiu i leczeniu chorób. Co takiego rodzice przekazują swoim dzieciom, i jakie ma to znaczenie dla ich późniejszego stanu zdrowia? Jakie czynniki wpływają na zmianę DNA i co powoduje taki wzrost zachorowań na choroby przewlekle w tym nowotwory? Jaką istotną rolę spełnia system nerwowy nawet w pozornie błahych schorzeniach? Co uszkadza system nerwowy i jak to naprawić?  Będzie można także poznać praktyczne techniki zatrzymywania rozwoju nowotworów.

Zdjęcia: ANJA