Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie organizuje II Rajd Rowerowy, w ramach ogólnopolskiej akcji “Odjazdowy Bibliotekarz”. Na uczestników czeka wiele atrakcji.  Zakończenie rajdu w Dalkowie.

Tegoroczna edycja  akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”  rozpocznie się na dziedzińcu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej 11 czerwca, o godz. 11. Metą rajdu jest Dendrofarma w Dalkowie.  

– Na uczestników będą czekać liczne atrakcje między innymi  ognisko z pieczeniem kiełbasek, konkursu sportowe i czytelnicze z nagrodami, gry i zabawy dla dzieci, dmuchańce-skakańce, malowanie twarzy, Tygrysek Chrobrego Głogów – mówi Anna Włodarczyk, Rzecznik Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie.

Wspaniałe nagrody ufundowali sponsorzy: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie, Gmina Miejska Głogów, New Technology Group, Chrobry Głogów, Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Gruca, MTB-Heron, mSport, Anima Danza. Udział w rajdzie jest całkowicie bezpłatny. Nie trzeba wcześniej deklarować swojego uczestnictwa. Zgłoszenia osób, które chcą skorzystać z dobrowolnego ubezpieczenia na czas trwania rajdu są przyjmowane  do 8 czerwca br., w Bibliotece PWSZ w Głogowie,    mailowo: s.mysliwiec@pwsz.glogow.pl lub pod numerami tel. 76 832 04 24, 76 832 04 23. 

Zdjęcia: PWSZ Głogów