„Nieznajomy” oraz „Sam w domu”, te dwie bajki funkcjonariusze policji i strażak czytali uczniom w SP nr 10.  KPP i KPPSP włączyli się do akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

Policjanci mł. asp. Łukasz Szuwikowski i Emila Molisak oraz  st. ogniomistrz Mirosław Ołówek strażak z KPPSP  uczniom SP nr 10 czytali bajki „Nieznajomy” oraz „Sam w domu”.  

– Policjanci  nie tylko zaprezentowali treść bajek, ale również opierając się na treści bajek przypomnieli dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa – mówi podinsp. Bogdan Kaleta, oficer prasowy KPP w Głogowie.

Mł. asp. Łukasz Szuwikowski i Emila Molisak z KPP w Głogowie oraz st. ogniomistrz Mirosław Ołówek strażak z KPPSP w Głogowie  odpowiedzieli na zaproszenie uczniów SP 10 i włączyli się do akcji  pn. „Cała Polska czyta dzieciom”.

 – Głównym celem tego przedsięwzięcia jest propagowanie czytania jako mądrego sposobu spędzania wolnego czasu z najmłodszymi, a tym samym inwestowania w ich rozwój – mówi podinsp. Bogdan Kaleta, oficer prasowy KPP w Głogowie.
Zdjęcia: KPP w Głogowie