Policjanci zatrzymali, mężczyznę, który groził nożem swojej konkubinie. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki. 

27-letni głogowianin zatrzymany został przez funkcjonariuszy policji w wyniku zgłoszenia. Mężczyzna publicznie w obecności przechodniów groził swojej konkubinie nożem a następnie uciekł. Policjanci w krótkim czasie ustalili miejsce jego pobytu i zatrzymali mężczyznę. Okazało się, iż głogowianin już wielokrotnie wchodził w konflikt z prawem. Po przeszukaniu w mieszkaniu 27-latka funkcjonariusze znaleźli 40 porcji marihuany, cztery sadzonki tej rośliny oraz wagę elektroniczną.

– Decyzją sądu, na wniosek policji i prokuratury podejrzany został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy – mówi podinsp. Bogdan Kaleta, oficer prasowy KPP w Głogowie. – Podejrzany usłyszał zarzuty za grożenie innej osobie pozbawieniem życia oraz zmuszanie jej do określonego zachowania.

Za pierwszy czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech. Podobna kara grozi za posiadanie narkotyków i ich uprawę.

Zdjęcia: KPP w Głogowie