W niedzielę 9 czerwca zmarł w wieku 49 lat znany głogowski podróżnik Sławomir Bieniek. Jego pasją były podróże, górskie wspinaczki i biegi maratońskie. Zamiast kwiatów symboliczna złotówka na budowę studni w Afryce.

Sławomir Bieniek swoim hobby zarażał wszystkich wokół. Na spotkaniach podróżniczych z wielkim zapałem opowiadał o przygodach i zachęcał wszystkich do poznawania świata. Angażował się w różne akcje charytatywne. Ostatnim jego marzeniem była budowa studni w Afryce. Jego bliscy chcą zrealizować to pragnienie i przyłączyć się do istniejącej już zbiórki “Głogów i okolice budują studnie w Afryce”w ramach, której studnia zostanie wybudowana.

„ Pomóżmy Sławkowi skończyć to dzieło. W imieniu rodziny i bliskich proszę, aby w dniu pogrzebu nie przynosić kwiatów, tylko wrzucić symboliczną złotówkę do puszek na budowę studni. Dziękuję bardzo. Pogrążona w smutku żona z dziećmi”.

W związku z licznymi prośbami tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w ostatniej drodze Sławka Bieńka podajemy nr konta zbiórki 28 1560 0013 2063 3392 8000 0005 lub https://pomagam.pl/kctnxuhm