Policja zaprasza na dni otwarte 22 października 2019 r. w godzinach 7:30 – 15.30, w Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie przy ul. Obrońców Pokoju 17, będzie dyżurował pracownik Zespołu Kadr i Szkolenia (pokój nr 222). Szczególnie mile widziane osoby zainteresowane pracą w Policji.

Trwa procedura kwalifikacyjna do służby w Policji, na terenie całego kraju i Dolnego Śląska. Nabór do służby prowadzony jest w sposób ciągły. Praca na nowych funkcjonariuszy czeka również w Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie. Każdy zainteresowany pracą w formacji, może uzyskać informację na jej temat, zgłaszając się osobiście do pracownika Zespołu Kadr i Szkolenia, od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30. Pełna informacja znajduje się również na stronach internetowych KPP Głogów i KWP Wrocław w zakładce: PRACA W POLICJI.

– 22 października 2019 r. od godziny 7.30 do 15.30. pracownik Zespołu Kadr i Szkolenia, przedstawi wszystkim zainteresowanym, informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej do służby w Policji. Będzie również można pobrać kwestionariusz osobowy kandydata do służby, a także złożyć dokumenty – mówi podinsp. Bogdan Kaleta oficer prasowy KPP w Głogowie.