Wspaniała filmowa przygoda z lalkami L.O.L. Surprise – pierwszy raz w Polsce na wielkim ekranie. Od 24 lipca  w każdy weekend oraz w wybranych kinach – również w dni powszednie podczas Poranków dla najmłodszych widzów.

L.O.L. Suprise to znana maluchom na całym świecie seria zabawek, której największy urok polega na odkrywaniu niespodzianki. Każdy, a zwłaszcza nasze pociechy, lubi miłe zaskoczenia. Już samo rozpakowywanie prezentu jest dużą frajdą. W przypadku serii L.O.L. Surprise odkrywanie przebiega w wielu fazach, których zwieńczeniem jest odkrycie, jaki bohater czeka w środku. Tym razem mówimy naprawdę o nie lada niespodziance! Któżby się bowiem spodziewał, że laleczki L.O.L Surprise trafią na wielki ekran kinowy! To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów serii, zwłaszcza że twórcy filmów przygotowali dla nich dodatkowe atrakcje. W prezentowanej podczas „Poranków” filmach wezmą udział ulubieńcy dzieci z serii L.O.L. SurpriseBoys, Under Wraps, #Hairgoals i nie tylko. Niesforny chłopiec Punk Boi, olśniewająca Queen Bee i miłośniczka pływania VacayBabay zabiorą maluchy w niesamowitą filmową podróż do ich świata. Pojawi się też quiz z udziałem gwiazd Internetu Tahani i Mykal-Michelle, będzie można poznać super figury taneczne i bawić się wspólnie, odgrywając najlepsze momenty z L.O.L. Surprise

Weekendowe Poranki w Cinema3D to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.