Oddział ZUS we Wrocławiu organizuje bezpłatne szkolenia on-line dla przedsiębiorców. Organizatorzy zapewniają, że połączenie z pokojem szkoleniowym jest w pełni bezpieczne.

Bezpłatne szkolenie organizowane on-line przez ZUS „PPK – przygotuj swoją firmę na Pracownicze Plany Kapitałowe” odbędzie się 28 sierpnia w godz. od 11.00 do 14.00. Udział w szkoleniu jest nieodpłatny.

– Dla kogo webinarium? Dla pracodawców. Na spotkaniu ekspert regionalny z Polskiego Funduszu Rozwoju Portalu PPK opowie, jak wdrożyć to rozwiązanie w swojej firmie czy organizacji – mówi Iwona Kowalska – Matis Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS województwa dolnośląskiego.

Jak się zarejestrować? Krok pierwszy – należy wysłać email pod adres joanna.malolepszy@zus.pl, . Krok drugi – należy odebrać przesłany przez ZUS link do rejestracji na szkolenie (ZUS wyśle go po zarejestrowaniu). W spotkaniu może wziąć udział do 300 osób.

– Połączenie z pokojem szkoleniowym jest w pełni bezpieczne. W trakcie spotkania uczestnicy mogą zadawać pytania prowadzącym na czacie. Uczestnik powinien dysponować komputerem lub urządzeniem mobilnym, z dostępem do Internetu (najlepiej działa przeglądarka Google Chrome lub Firefox) – mówi Iwona Kowalska – Matis Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS województwa dolnośląskiego.