Od poniedziałku ruszają coroczne spotkania z mieszkańcami. W tym roku ze względu na pandemie koronawirusa odbywać się będą w innej formie. Można podzielić się z prezydentem swoim wnioskiem, problemem lub spostrzeżeniem wypełniając anonimowo formularz  zamieszczony na stronie internetowej.

Obostrzenia związane z pandemią COVID-19 uniemożliwiają organizację spotkań mieszkańców z Prezydentem Głogowa w dotychczasowej postaci. Tegoroczna edycja będzie przeprowadzona w zupełnie innej formie. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców podjęta została decyzja o kontakcie zdalnym.

Drodzy Głogowianie

Epidemia wymusiła na nas wszystkich zmianę naszych zachowań, konieczność rezygnacji z wielu zadań
i przymus zmian w planowaniu wielu przedsięwzięć.  Każdego roku spotykałem się z Wami na osiedlach by porozmawiać o Głogowie. Od pięciu już lat dzielicie się ze mną swoimi spostrzeżeniami, uwagami i wnioskami. W tym roku musimy zrobić do inaczej. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie zapraszam – napiszcie do mnie! Kontakt z Wami jest podstawą mojego zarządzania miastem, bo Głogów należy do wszystkich jego mieszkańców, a Wasz głos i Wasze zdanie jest dla mnie ważne. Po zebraniu formularzy od Was odpowiem na każdy zawarty tam wniosek i spostrzeżenie na naszej stronie DGL NEWS. Do szybkiego zobaczenia! Życzę Wam dużo zdrowia! Uważajcie na siebie!

Rafael Rokaszewicz,
Prezydent Głogowa

Jak możesz podzielić się z prezydentem swoim wnioskiem, problemem lub spostrzeżeniem? Należy wypełnić formularz, który jest anonimowy. Wzór znajduje się na stronie WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE

Formularze dostępne będą również w formie papierowej w Ratuszu oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Jedności Robotniczej 15) i wszystkich jej filiach (ul. Mieszka i 15, ul. Budowlanych 10 oraz ul. Perseusza 12). Wypełniony formularz należy wrzucić do specjalnie urny. Pamiętać należy o tym, że kwestionariusz jest anonimowy. Ankietę można również pobrać i wydrukować samodzielnie – tutaj. Po wypełnieniu należy wrzucić do urny, która znajduje się w Ratuszu, Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Jedności Robotniczej 15) i wszystkich jej filiach (ul. Mieszka i 15, ul. Budowlanych 10 oraz ul. Perseusza 12).