Wirtualny Kulig. 28 lutego ostatnia transmisja na żywo na FB Fundacji Niesiemy Nadzieję. W programie znajdzie się jak zwykle wiele atrakcji: rozmowa ze znawcą kina Tomaszem Raczkiem, wycieczka po poznańskim Hotelu Bazar, konkursy z nagrodami i licytacje, m.in. filmowej koszulki przekazanej przez aktora Marcina Dorocińskiego.

Wirtualny Kulig zmierza do końcowego przystanku. Podczas ostatniej transmisji na żywo, która odbędzie 28 lutego o godz. 18.00 na fanpage’u Fundacji Niesiemy Nadzieję, gościem specjalnym będzie znany krytyk filmowy Tomasz Raczek.

– Tym razem funkcję studia Wirtualnego Kuligu pełnić będzie biblioteka BLOG przy ul. Perseusza 13. W programie znajdzie się jak zwykle wiele atrakcji: rozmowa ze znawcą kina Tomaszem Raczkiem, wycieczka po poznańskim Hotelu Bazar, konkursy z nagrodami i licytacje, m.in. filmowej koszulki przekazanej na ten cel przez aktora Marcina Dorocińskiego. To ostatnia szansa by dołączyć do wirtualnego kuligu i wesprzeć podopiecznych fundacji – mówi Agnieszka Błaszczyk Biblioteka Lokalna Osiedla Głogowskiego.

Akcji charytatywnej Wirtualny Kulig towarzyszy piosenka napisana i nagrana przez głogowskich artystów. Krzysztof Jeleń, napisał słowa, muzykę stworzyła Julia Owczarek, która wraz z Dorotą Drozd utwór wykonała. Organizatorami akcji są: Fundacja Niesiemy Nadzieję oraz Lions Club Poznań Rotunda.