Głogowscy policjanci zapraszają seniorów na kolejne spotkanie on-line, w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

Ideą programu są cykliczne spotkania on-line funkcjonariuszy z seniorami z terenu całego województwa dolnośląskiego, które odbywać się będą w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach 9.00-9.30, jednocześnie w 26 jednostkach Policji.

– Celem tych działań jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa – mówi st.asp. Łukasz Szuwikowski z głogowskiej policji. – Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania te mają na celu zapoznanie starszych osób ze skutecznymi metodami zapobiegania negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże czy rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa – dodaje policjant.

Gościem spotkania, które odbędzie się 7 czerwca 2021 roku, w godzinach 9.00-9.30 będzie Wacław Mazur z Oddziału Statystycznego w Legnicy . Spotkanie odbędzie się w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Powiatowej Policji w Głogowie:   https://youtu.be/lXU5PNxpQVw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here