Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Polkowicach bierze udział w konkursie Podwórko „Nivea” i bardzo liczy na wsparcie mieszkańców, aby cel ten osiągnąć. Głosowanie trwa do 15 lipca.  Plac będzie udostępniany wszystkim małym polkowiczanom.

Szkoła Podstawowa nr 4 w Polkowicach przystąpiła do konkursu Podwórko „Nivea”. Każdy mieszkaniec Polkowic oddając swój głos może pomóc zdobyciu wymarzonego placu zabaw.

– Podwórko NIVEA to miejsce, w którym dzieci mogą razem wartościowo spędzać czas – podkreśla Mariola Król, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Polkowicach. – Rynkowa wartość takiego placu zabaw to 250 000 złotych. Są tam, między innymi, planetarium, tablice edukacyjne, qubik wspinaczkowy, trampoliny i tuby do rozmawiania. Prosimy o wsparcie! Zapraszamy społeczność gminy Polkowice do głosowania, plac będzie udostępniany wszystkim naszym małym polkowiczanom. Razem możemy wspólnie zrobić coś dobrego, coś co wywoła uśmiech na twarzy dzieci – dodaje.

Głosowanie trwa do 15 lipca. Zachętą do tego jest krótki teledysk nagrany przez uczniów i opiekunów. Można go obejrzeć na stronie internetowej i FB szkoły (tam są też szczegółowe informacje).

Jak głosować? Wchodząc pierwszy raz na stronę organizatora konkursu należy zarejestrować konto (prawy górny róg) – https://podworko.nivea.pl/. Na podanego przez nas maila przyjdzie link aktywujący (to może zająć chwilę) – należy więc aktywować konto. Potem należy zalogować się i [GŁOSUJ] , odszukać SP4 Polkowice (środkowa kategoria: od 20 tys. do 60 tys. mieszkańców). Z jednego konta można dziennie oddać tylko jeden głos, a z każdego numeru IP – pięć głosów dziennie. Głosy nie wchodzą natychmiast, nawet może minąć doba zanim organizatorzy konkursu zweryfikują je i dodadzą. Co ważne, w głosowaniu nie zostaną uwzględnione głosy oddane z adresów utworzonych z domen tymczasowych, adresów seryjnych, zawierających cyfry, znak „-_” lub znak „+”, adresów, które mają podobne hasło.

Głosować może każda osoba fizyczna, mieszkająca w Polsce, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych i ma co najmniej 16 lat (niepełnoletni – za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here