Policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali 20 – latka, podejrzanego o liczne kradzieże sklepowe. Mężczyzna wcześniej ukrył się w sklepie przed jego zamknięciem, po czym dokonał kradzieży i próbował z niego wyjść. Kradł głównie drobne przedmioty, kosmetyki, alkohole i odzież. Podczas zatrzymania okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze kradzieże.

Głogowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukrył się  wewnątrz zamkniętego sklepu.

– To 20-letni głogowianin, który na swoim koncie ma już podobne przestępstwa. Mężczyzna wszedł do sklepu, krótko przed jego zamknięciem. Gdy wewnątrz nie było już personelu zabrał się za opróżnianie sklepowych półek. Kradł głównie drobne rzeczy, kosmetyki i odzież. 20-latek nie mogąc wyjść za zewnątrz zaczął demolować sklep i uruchomił alarm – mówi st.asp. Łukasz Szuwikowski z głogowskiej policji.

Podczas zatrzymania policjanci ujawnili przy nim dwie torby, a w nich przedmioty pochodzące z kradzieży, które jak twierdził należą do niego. Mienie odzyskano, a złodziej trafił do policyjnego aresztu.

– W toku dalszych czynności Policjanci Wydziału Kryminalnego udowodnili mu inne włamania i kradzieże, a podczas przeszukania mieszkania odzyskali skradzione papierosy, alkohol i tablet o łącznej wartości blisko 3000 zł – mówi st.asp. Łukasz Szuwikowski z głogowskiej policji.

Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary za wcześniejsze przestępstwa, dlatego z policyjnego aresztu trafi do więziennej celi.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here