OLYMPUS DIGITAL CAMERA

27 lipca i 17 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Głogowie dyżur będą pełnić pracownicy ZUS.  Założą osobom zainteresowanym konto na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, co ułatwi obsługę wniosku o świadczenie 300+ i przekażą instruktarz na temat warunków ubiegania się o świadczenie w ramach programu „Dobry Start”.

ZUS zaprasza osoby zainteresowane świadczeniem 300+ w ramach programem „Dobry Start” na dyżur, który odbędzie się w Ratuszu Miejskim. Dyżur ten ma na celu ułatwienie mieszkańcom regionu sprawną obsługę wniosków dotyczących tego świadczenia drogą elektroniczną. W czasie spotkania z mieszkańcami eksperci ZUS będą mobilnym punktem wsparcia dla mieszkańców, założą osobom zainteresowanym konto na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, co ułatwi obsługę wniosku o świadczenie oraz przekażą instruktarz na temat warunków ubiegania się o świadczenie 300+.

Dyżur pełniony będzie  w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Głogowie 27 lipca w godzinach od 11:00 do 13:00 i 17 sierpnia w godzinach od 11:00 do 13:00.

Od 1 lipca beneficjenci programu Dobry Start (300+) mogą składać wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wyłącznie w formie elektronicznej:  na platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS,
przez bankowość elektroniczną, na portalu empatia.mpips.gov.pl