Patriotyczny Głogów organizuje wycieczkę do Warszawy. W programie zwiedzanie Muzeum przy ul. Rakowieckiej, Powązki, Stare Miasto. Wyjazd z Głogowa 31 lipca, 1 sierpnia zaplanowano oddać hołd Powstańcom.

31 lipca Patriotyczny Głogów organizuje wycieczkę do stolicy.  Związana jest ona z rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Wyjazd o świcie i powrót późnym wieczorem tego samego dnia.
– Zwiedzać będziemy Muzeum Pamięci Powstania Warszawskiego w Reducie Banku Polskiego,
Powązki – kwatery powstańcze i Panteon Żołnierzy Wyklętych, Stare Miasto – miejsca związane z Powstaniem, Kościół św. Stanisława Kostki – grób bł. ks. Jerzego Popiełuszki – mówi Marcin Marciszak ze Stowarzyszenia Patriotyczny Głogów. – To może być ostatnia szansa na zwiedzenie Muzeum przy ul. Rakowieckiej w obecnym stanie. Już wkrótce miejsce to zostanie odnowione nie do poznania. Będzie nam towarzyszył przewodnik – dodaje Marcin Marciszak.

Koszt wyjazdu uzależniony jest od ilości osób w autokarze. Szacunkowo będzie to kwota ok 100 zł. Dodatkowo dla chętnych wspólny obiad w Domu Pielgrzyma Amicus w kwocie 30 zł.

Zapisy przyjmują Marcin – 690 499 656 i Mariusz 502 353 572.