Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę podejrzanych o dokonanie rozboju na 42- letnim mieszkańcu powiatu głogowskiego. Prokuratura Rejonowa w Głogowie zastosowała wobec sprawców środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakaz kontaktowania i zbliżania do pokrzywdzonego.

Sprawcy, dwóch mężczyzn i kobieta  dokonali rozboju na 42-letnim mieszkańcu powiatu głogowskiego. Zadawali mu ciosy pięściami i kopali. Bezbronnemu mężczyźnie zabrali telefon komórkowy i telewizor, o łącznej wartości strat 650 zł.

– Policjanci Wydziału Kryminalnego w toku wykonywanych czynności ustalili i zatrzymali dwóch mieszkańców Głogowa, 33 i 36  lat oraz 30- letnią kobietę, również mieszkankę Głogowa, podejrzanych o dokonanie przestępstwa – mówi sierż. szt. Emilia Reguła p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie.

Prokuratura Rejonowa w Głogowie zastosowała wobec sprawców środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakaz kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here