Druga edycja akcji muzycznej i wakacyjnej, i drugi z tegorocznych koncertów “Fontanny klasyki”  20 sierpnia o godz. 19:00  przy fontannie na Bulwarze Nadodrzańskim.

Na Bulwarze Nadodrzańskim 20 sierpnia będzie można wysłuchać koncertu zespołu AllDęte.

AllDęte to polski brass band, wyróżniający się ze względu na skład, styl i repertuar. Muzycy zespołu to wspaniali instrumentaliści, których oprócz przyjaźni łączy chęć wspólnego koncertowania oraz tworzenie czegoś nowego na polskiej scenie muzycznej. Zespół ma za sobą wiele koncertów w polskich miastach na wielu imprezach (m.in. Warszawa, Lublin, Sandomierz, Częstochowa, Gliwice, Zawiercie, Katowice, Wrocław) ale także za granicą (Czechy, Chorwacja).

– AllDęte to przede wszystkim doświadczenie, elegancja i profesjonalizm w każdym calu. W repertuarze zespołu znajduje się głównie autorski repertuar, zapowiadający nową płytę, której premiera planowana jest na jesień 2022, utwory z pierwszej płyty oraz covery światowych hitów w nowych aranżacjach. Ten zróżnicowany repertuar i oryginalny styl to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianej imprezy z AllDęte – mówi Małgorzata Łętkowska specjalista ds. promocji Miejski Ośrodek Kultury.