Zryw Kotla był organizatorem pikniku z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Na boisku zostały przygotowane konkurencje sprawnościowe z piłką w których sędziami tego dnia byli rodzice.

Organizatorzy Dnia Dziecka przygotowali najmłodszym mieszkańcom gminy wspaniała zabawę. Był też słodki poczęstunek i kiełbaski z grilla. Po zmaganiach indywidualnych, młodzi zawodnicy wystąpili z dorosłymi. Na boisku nie brakowało walki i determinacji zarówno u dzieci jak i dorosłych.

W finale zagrała płeć żeńska przeciwko męskiej i na boisku było na pewno sporo emocji ale i wspaniałej zabawy.  Nie zabrakło również wspólnego grilla na który o pyszne kiełbaski zadbała firma ,,Zagroda Nichalscy” z Krzepielowa.

Zawodniczki i zawodnicy otrzymali klubowe upominki, które sprezentowali swoim milusińskim rodzice.

– Wymarzona pogoda, bardzo dobra frekwencja więc czego chcieć więcej ? Cieszymy się, że jako klub Zryw Kotla mogliśmy ponownie zorganizować Dzień Dziecka w formie sportowej dla adeptów naszej akademii z wielkim zaangażowaniem naszych rodziców. Pokazaliśmy dzisiaj, że Zryw Kotla to jedna wielka rodzina, którą tworzą działacze, rodzice i zawodnicy. Nasi rodzice pokazali, że są również aktywni sportowo i potrafią się świetnie bawić z dziećmi, co w dzisiejszych czasach gdy jesteśmy mocno zapracowani było najlepszym prezentem dla dzieci – mówi Artur Przybył koordynator akademii.

Koordynator podziękował  rodzicom za smaczne wypieki, deserki oraz firmie Zagroda Michalscy Krzepielowa, która dostarczyła smaczne i swojskie kiełbaski na wspólnego grilla. Podziękował również dla Gminnego Ośrodka Sportu za wypożyczenie urządzeń do obsługi pikniku, dla członków zarządu klubu oraz wszystkich osób, które czynnie wsparły przy organizacji tego wydarzenia.

– Bez ich zaangażowania nie byłoby to możliwe. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, że byliście z nami – powiedział koordynator akademii Artur Przybył.