Kilkadziesiąt par z powiatu głogowskiego obchodziło swoje Złote Gody. Za długoletnie pożycie małżeńskie, 50 lat wspólnego życia, Prezydent RP przyznał medale. W głogowskim ratuszu jubilatom wręczyli prezydent i wójtowie.

W Sali Ślubów głogowskiego ratusza wyjątkowa uroczystość. Kilkadziesiąt par, które przeżyły ze sobą 50. lat otrzymało medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Prezydent miasta Rafael Rokaszewicz i wójtowie ościennych gmin wręczali jubilatom medale i składali życzenia.

Jubileusz 50-lecia małżeństwa świętowali: Genowefa i Konrad Goliccy (Gmina Kotla), Elżbieta i Tadeusz Janusz (Gmina Jerzmanowa), Wanda i Zbigniew Kowalczyk, Wanda i Zdzisław Dobrzańscy, Teresa Itrych i Tadeusz Gaczoł, Maria i Józef Ryś, Krystyna i Ryszard Lewandowscy, Halina i Leszek Kalinowscy, Halina i Kazimierz Zygiel, Wiesława i Wiesław Nowaczyk, Halina i Stanisław Cejko, Wanda i Józef Głowaccy, Halina i Jan Ciesielscy, Irena i Stanisław Błońscy, Zofia i Józef Danielak, Barbara i Stanisław Geldner, Janina i Stanisław Januć, Barbara i Stanisław Kokot, Maria i Zdzisław Kubiak, Halina i Mieczysław Kujawscy, Halina i Wincenty Palt, Stanisława i Zygmunt Rybczyńscy, Krystyna i Jan Słowińscy, Barbara i Jerzy Sznajder, Halina i Ryszard Szutra, Krystyna i Adam Świderscy, Franciszka i Paweł Zacharzewscy, Aleksandra i Bogdan Michalak. Natomiast Helena i Antoni Bagińscy obchodzili jubileusz 60-lecia.