Przedszkolaczki z PP nr 20 z grupy „Jabłuszka” pod czujnym okiem swoich pań przygotowały wzruszającą uroczystość dla swoich babć i dziadków. Z okazji Dnia Babci i Dziadka młodzi artyści  zaprezentowali jasełka, śpiewali i mówili wiersze. Swoim występem  dzieci poruszyły serca bliskich im osób.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka na przedszkolnych krzesełkach zasiedli wyjątkowi goście. „ To osoba wyjątkowa, obiad pyszny ugotuje i cukierkiem poczęstuje, przytuli, do snu utuli…. Wiemy o im mowa?” – pytały przedszkolaczki.  Wszyscy wiedzieli. Tymi wyjątkowymi osobami są babcia i dziadek, którzy  przyszli obejrzeć jasełka, wysłuchać piosenek i wierszy przygotowanych przez ich najmłodsze pociechy.  Mali artyści z wielkim zaangażowaniem odegrali swoje role w jasełkach. Babcie i dziadkowie z wielką dum patrzyli na swoje wnuczęta. Ich występy nagrodzili dużymi brawami. To wspaniałe wydarzenie przygotowane przez dzieci przy dużym zaangażowaniu nauczycielek zachwyciło zebranych gości. Poruszyło serce i wycisnęło z oczu łzy radości.

Na zakończenie uroczystości przedszkolaczki z PP nr 20 zasiadły z dziadkami przy stołach zastawionych przepysznym ciastem, cukierkami i owocami. Wręczyły także babciom i dziadkom prezenty. Kalendarz zapowiadający bardzo dobry rok i laurkę w kształcie serca.