II Turnieju Charytatywnym Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Głogowa. Jego celem była pomoc Liwii Machnickiej chorującej na melanozę nerwowo-skórną.  

W Szkole Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głogowie odbył się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Głogowa.

– Przedsięwzięcie miało na celu wsparcie leczenia malutkiej głogowianki Liwii Machnickiej, która choruje na melanozę nerwowo-skórną – mówi st. sierż. Natalia Szymańska p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie.
W tym roku w turnieju wzięło udział się dziewięć drużyn. Swoje drużyny wystawili SP 12, rada rodziców SP 12, urzędnicy z UM w Głogowie, pracownicy KGHM i Legnickiej Strefy Ekonomicznej, Nadleśnictwo Głogów, Zakład Karny w Głogowie, Komenda Powiatowa Policji w Głogowie oraz 4 Głogowski Batalion Inżynieryjny. Wydarzenie  uświetnił wspaniały występ Mażoretek Huty Miedzi Głogów oraz pokaz taneczny  uczennic szkoły.  Drużyna głogowskich policjantów zajęła trzecie miejsce w turnieju, natomiast pierwsze miejsce reprezentacja 4 Głogowskiego Batalionu Inżynieryjnego