18. przedsiębiorców z rąk starosty głogowskiego Jarosława Dudkowiaka otrzymało Złote Herby Powiatu Głogowskiego.

Tradycyjnie gala Złotych Herbów Powiatu Głogowskiego odbyła się przy udziale przedsiębiorców, samorządowców, radnych, przedstawicieli instytucji i zakładów pracy działających na terenie powiatu i miasta.  W tym roku Złote Herby Powiatu Głogowskiego otrzymało 18. przedsiębiorców, którzy w minionym roku wykazali się wzorową współpracą z Powiatowym Urzędem Pracy, korzystali z ofert PUP czym przyczynili się między innymi do spadku bezrobocia.

Złote Herby Powiatu Głogowskiego są odznaką ustanowioną przez Powiat Głogowski. Odznaka przyznawana jest pracodawcom, którzy swoją pracą, sprawiają, że życie na Ziemi Głogowskiej jest lepsze.

Odznaczeni Złotym Herbem Powiatu Głogowskiego

Lp. Firma Opis
1.        Piekarnia Spółka Cywilna Andrzej Boruta & Leszek Malanowski Spółka cywilna na rynku działa od roku 1991, zajmuje się produkcją pieczywa, produkcją świeżych wyrobów ciastkarskich i  ciastek . Pracodawca od wielu lat współpracuje z urzędem pracy.
2.        Cech Rzemiosł Różnych  Ewa  Bartkowska Od 43 lat pracuje w biurze Cechu Rzemiosł Różnych, obecnie kierownik biura CRzR Bardzo  pracowita, sumienna, bardzo dokładna. Specjalista w dziedzinie rzemiosła i szkolnictwa
3.        Cukiernia Pawełkiewicz Katarzyna Krotla Cukiernia – Sprzedaż ciast tortów i lodów o prostym i naturalnym składzie, własnej produkcji. Pracodawca od wielu lat współpracuje z urzędem pracy.
4.        Centrum Ogumienia PIĄTEK Ryszard Piątek 1990 Firma z branży samochodowej zajmująca się naprawą ogumienia. Od wielu lat współpracuje z urzędem pracy. Właścicielem firmy jest Pan Ryszard Piątek.
5.        Ośrodek Terapetyczno Szkoleniowy Korart

Koryna – Opala Rybka

Działalność prowadzona jest w zakresie opieki zdrowotnej, Pracodawca od wielu lat współpracuje z urzędem pracy.  
6.        Biuro Rachunkowe MTI Janina Żurawicka-Ostrowska Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe, Pracodawca od wielu lat współpracuje z urzędem pracy.    
7.        O.K. Park Sp. z o.o.

Genowefa Hajduk – Baruch

Działalność gastronomiczno – rozrywkowo – rekreacyjna.  Pracodawca  od wielu lat współpracuje z urzędem pracy.   
8.        Biuro Podróży „TRAVEL” Anna Gawrzoł Sprzedaż – rozliczanie imprez i usług turystycznych.  Pracodawca  od wielu lat współpracuje z urzędem pracy.  
w  9. Biuro Rachunkowe Dorota Andruszkiewicz Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe,   Pracodawca od wielu lat współpracuje z urzędem pracy.  
10. KS2 Sp. z o.o.

Karol Szczepaniak

Profil działalności to rekreacja, rozrywka, reklama, komunikacja. Przedsiębiorca, organizator Festiwali Smaków FOOD TRUCKÓW.  Pracodawca od wielu lat współpracuje z urzędem pracy.  
 

11.

Studio Kosmetyczno-Fryzjerskie “VENUS” Marlena Kościańska; MOGADOR firma z branży fryzjersko –  kosmetycznej, działa od wielu  lat na głogowskim rynku,  współpracuje z Urzędem Pracy.
12. „SZYLDY-REKLAMY” s.c. K.E.R. RZEPKA

Krystyna Rzepka

Firma K.E.R to mocna o marka w mieście -działalność wydawnicza, reklamowa. Pracodawca od lat współpracuje z urzędem pracy.  
13. DM-EDU Sp.z o.o. Przedszkole Niepubliczne Małych Piastów

Dariusz Skrzypicki

Marek Michałowski

Przedszkole Niepubliczne Małych Piastów. Przedszkole zapewnia dzieciom rozwój, zabawę i odpoczynek w poczuciu bezpieczeństwa.  Pracodawca od lat współpracuje z urzędem pracy.   
14. „LE-MI” Sp. z o.o.

Agata Rurarz

Spółka prowadząca przedszkole . Przedszkole zapewnia dzieciom rozwój, zabawę i odpoczynek w poczuciu bezpieczeństwa.  Pracodawca od wielu lat współpracuje z urzędem pracy.  
15. Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane REBUD

August Nowicki

Firma specjalizuje się w cięciu betonu oraz w przeprowadzaniu prac związanych z wyburzeniami różnego rodzaju budynków. Dysponuje nowoczesnym sprzętem,                    a ponadto posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Pracodawca współpracuje z urzędem pracy.
16. Kosmalski Radosław Szkolenia i doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej – współpracuje w zakresie BHP z wieloma przedsiębiorcami w Głogowie i w regionie.
17. Centrum Edukacji i Doradztwa  MADA

Muszyński Adam 

Od 1991 Centrum Edukacji i Doradztwa MADA To. Tysiące szkoleń, kursów.  Pracodawca  współpracuje z urzędem pracy.  
18. AUTO CENTRUM Mirosław Klejnota Od 50 lat prowadzi działalność gospodarczą. Pracodawca zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną samochodów osobowych i furgonetek oraz konserwacją i naprawą pojazdów samochodowych. Pracodawca współpracuje z urzędem pracy.