Prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz będzie ubiegać się o kolejną kadencję. Prezydent: Nasz przekaz będzie prosty. Chcemy mieć pozytywną kampanię wyborczą.

W ubiegłym tygodniu zarejestrowany został KWW Rafaela Rokaszewicza.  Obecny prezydent będzie ubiegał się o kolejną kadencję

– Nasz przekaz będzie prosty chcemy mieć pozytywną kampanię wyborczą. Ze spotkań z mieszkańcami wiemy, że są już zmęczeni różnymi politycznymi wojnami na górze. Chcemy skupi się na pracy, dlatego idziemy z pozytywnym przekazem. Startujemy, bo kochamy Głogów i takie hasło „Kocham Głogów” będzie hasłem wyborczym. Serduszku na gadżetach wyborczych zawiera najbardziej rozpoznawalne elementy naszego miasta:  budynki, miejsca, obiekty, rzeczy. To jest taki pozytywny przekaz do mieszkańców miasta i powiatu – mówi Rafael Rokaszewicz prezydent Głogowa.

Niebawem gadżety związane z  kampanią wyborczą trafią do mieszkańców miasta i powiatu.

Na listach do rad miasta i rad powiatu głogowskiego znalazły się 62. osoby: 27. kobiet i 35. mężczyzn. Kandydaci i kandydatki do rad miasta i powiatu reprezentują rozmaite środowiska, są znani chociażby z tego że są obecnie samorządowcami lub pełnią różne funkcje. Wśród kandydatów i kandydatek są także osoby zupełnie nowe, które chciały dołączyć do KWW Rafaela Rokaszewicza ponieważ wszystkich łączy miłość do miasta i chcą działać na rzecz Głogowa i jego mieszkańców.

W czasie kampanii wyborczej KWW Rafaela Rokaszewicza przedstawi mieszkańcom miasta i powiatu ogólny program wyborczy. Kandydaci na radnych w swoich okręgach wyborczych będą także mówić o zadaniach, które chcą zrealizować na swoich osiedlach.