W Urzędzie Miasta i na stronie internetowej urzędu można pobrać wnioski o MIESZKANIE CZYNSZOWE. Od jutra można wniosek wraz z załącznikami złożyć w w Biurze Obsługi Mieszkańca – na parterze pokój nr 18.

Od  26 marca (wtorek) Gmina Miejska Głogów  rozpoczyna nabór wniosków o najem tzw. mieszkań czynszowych w budynkach przy ulicy Folwarcznej
i Książąt Oleśnickich w Głogowie. Wniosek będzie można złożyć w Ratuszu w Biurze Obsługi Mieszkańca – na parterze pokój nr 18, w godzinach pracy Urzędu Miejskiego. Dodatkowych informacji udzielą pracownicy Urzędu pod numerem telefonu 76 7265 589 lub 76 7265 496 oraz w siedzibie Urzędu pok. 243.

– Ogłaszamy nabór wniosków o najem tzw. mieszkań czynszowych z zasobu mieszkaniowego Gminy Miejskiej w Głogowie – w budynkach przy ulicy Folwarcznej i Książąt Oleśnickich Budowa pierwszego bloku z 92 mieszkaniami czynszowymi jest już w trakcie! W najbliższym czasie na Nowym Piastowie powstaną dwa takie bloki. Mieszkania czynszowe to nowość na głogowskim rynku mieszkań od miasta. Mieszkania będą gotowe do zasiedlenia – mówi Rafael Rokaszewicz prezydent Głogowa.

Druk wniosku o zawarcie umowy najmu wraz z załącznikami będzie do pobrania  w wersji elektronicznej umieszczony będzie na stronie https://glogow.bip.info.pl/ (w zakładce Karty Usług, Wydział Gospodarki Mieszkaniowej, Dział Zasobów Lokalowych).
W wersji papierowej dostępny będzie dostępny w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Biurze Obsługi Mieszkańca (pokój nr 18, parter).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj