Aspirant sztabowy Radosław Wicher Funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Głogowie zdobył dwa zlote medale w zawodach sylwetkowych „NPC Regional Qualifier” oraz „Debiutów NPC”.

Aspirant sztabowy Radosław Wicher na co dzień jest asystentem w Wydziale Prewencji w głogowskiej komendzie. Poza służbą od 7 lat trenuje kulturystykę. Dyscyplina sportu, którą uprawia policjant, z jednej strony wymaga od niego wielu wyrzeczeń, z drugiej daje ogromną satysfakcję.

W mieniony weekend w Warszawie odbyły się zawody sylwetkowe „NPC Regional Qualifier” oraz „Debiutów NPC” w różnych kategoriach wagi ciężkiej.

– Mundurowy brał udział w kategorii wagi super ciężkiej powyżej 102 kg, w której to jego waga startowa wyniosła 121,6 kg. Nasz policjant zajął I miejsce Masters 35 oraz I miejsce Masters 40, a co za tym idzie zdobył dwa złote medale –mówi st. post. Agnieszka Kotwas p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie.

– Nie było łatwo. Miesiące przygotowań, godziny na siłowni, litry potu wylane na treningu cardio, wiele wyrzeczeń I poświęceń, a także stosowanie indywidualnej diety – przyniosły efekt” – mówi policjant.

Radosław Wicher już przygotowuje się do startu w następnych zawodach, które odbędą się niebawem, 25 maja.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj