Policjanci zatrzymali 27 – latka. Mężczyzna dwa razy okradł szpital.

Głogowscy policjanci zatrzymali 27–letniego głogowianina. Mężczyzna na terenie oddziału rehabilitacji szpitala w Głogowie dokonał kradzieży specjalistycznych urządzeń do rehabilitacji, a kilka dni później laptopa. Policjanci podejrzewali go również o kradzież sklepową co zostało potwierdzone.
25 listopada policjanci otrzymali zgłoszenie kradzieży z terenu przychodni specjalistycznej głogowskiego szpitala. Skradziono programator z wanny masażowej oraz osprzęt. Wartość strat wyniosła ponad 1100 zł. Zastanawiające było to, w jakim celu złodziej ukradł taki sprzęt. 4 grudnia policja otrzymała ponowne zgłoszenie o kradzieży z niezamkniętego gabinetu, przedmiotów o wartości 1900 złotych. Był to min. laptop oraz drobny inny sprzęt i lekarstwa.
5 grudnia policjanci wydziału kryminalnego KPP w Głogowie zatrzymali podejrzewanego o kradzieże, 27 – latka. Odzyskali również skradziony komputer. Pozostałych przedmiotów  podejrzany zdążył się już pozbyć. Mężczyzna przyznał się do kradzieży w przychodni. Usłyszał również zarzuty dokonania kradzieży sklepowej, głównie alkoholu o wartości ponad 500 zł. jakiej miał się dopuścić na początku października br. Za kradzieże grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

oficer prasowy KPP w Głogowie