Komendant Powiatowy Policji w Głogowie, podinsp. Mariusz Bużdygan, podziękował nadkomisarz Joannie Cichli za dotychczasową pracę. Głogowska policjantka z dniem 10 stycznia obejmie, powierzone jej obowiązki, zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Polkowicach. To wyróżnienie zarówno dla samej policjantki jaki i głogowskiej jednostki.


W dniu 9 stycznia 2016 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie, policjanci i pracownicy policji gratulowali nadkomisarz Joannie Cichli objęcia powierzonych jej obowiązków: Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Polkowicach. Nadkomisarz Joanna Cichla, pełniła funkcję zastępcy naczelnika Wydziału dw. z Przestępczością   Gospodarczą KPP w Głogowie.

W Policji pracuje od 1999 roku. Służbę rozpoczynała w Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach, gdzie pracowała w Wydziale Dochodzeniowo – Śledczym. Od roku 2013, pełniła służbę w Głogowie, na stanowiskach: Kierownika Referatu ds. Nieletnich i Patologii oraz zastępcy naczelnika Wydziału dw. z PG.

Nadkomisarz dr Joanna Cichla jest również pedagogiem i socjoterapeutką. Specjalizuje się w zagadnieniu przeciwdziałania przemocy wewnątrzrodzinnej oraz rówieśniczej. Jest pracownikiem dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie.
oficer prasowy KPP w Głogowie
podinsp. Bogdan Kaleta