Ponad 110 tysięcy złotych głogowianie przekazali na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Za spływ kajakiem z prezydentem Jarosław Radko zapłacił ponad cztery tys. zł.

Wolontariusze, młodsi i starsi głogowianie oraz dzieci chętnie wzięli udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na licytację trafiły gadżety WOŚP , vouchery gabinetów kosmetycznych, książka , kalendarz, zaproszenie prezydenta miasta na spływ kajakiem, kalendarz  oraz  tort. Z licytacji i zebranych do puszek środków uzbierało się ponad 119.207 tys. zł. Jarosław Radko wylicytował za 4.800 zł spływ kajakiem z Rafaelem Rokaszewiczem, Prezydentem Miasta Głogowa

– Za tort otrzymaliśmy 100 zł, najcenniejszy jest spływ kajakiem  – mówi Barbara Mareńczak-Piechocka,  Dyrektorka Miejskiego Ośrodka Kultury. – Było rewelacyjnie.

Przez cały dzień na scenie MOK występowały dzieci. Na ulicach miasta wolontariusze zbierali pieniądze do puszek. Przed zakończeniem Finału ogłoszono licytację. Tradycyjnie o godz. 20 było światełko do nieba.

Zdjęcia: Urząd Miasta Głogowa