Pierwszy tydzień ferii już za nami.  Wielkim zainteresowaniem cieszyły się zajęcia plastyczne,  taneczne, poranki filmowe oraz gry i zabawy ruchowe.

Brak śniegu nie stanowi problemu dla dzieci odpoczywających w Gminie Kotla. Olbrzymią popularnością cieszą się zajęcia przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli oraz Gminną Bibliotekę w Kotli, Chociemyśli i Grochowicach.W pierwszym tygodniu ferii, dzieci, które wybrały ofertę ośrodka kultury mogły brać udział w zajęciach plastycznych, tanecznych, porankach filmowych, uczestniczyć w grach i zabawach ruchowych, bibliotecznych oraz zajęciach sportowych na sali przy gimnazjum w Kotli.

– Największą atrakcją okazały się zajęcia „Dociekliwych badaczy”, podczas których panie za pomocą eksperymentów zaprezentowały dzieciom jak działają różne metody naukowe w praktyce – mówi Kamila Suchocka-Szperlik z Urzędu Gminy w Kotli.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również wyjazdy do O.K. Parku na lodowisko i salę zabaw w Głogowie oraz kina Helios w Lubinie.

– Przed nami kolejne dni pełne atrakcji: poranki filmowe, zajęcia plastyczne, taneczne, giga gry planszowe, tenis stołowy, wyjazdy do kina, na basen, salę zabaw i lodowisko – zapewnia Kamila Suchocka-Szperlik.

Zdjęcia: Urząd Gminy Kotla