Konkursy z niespodziankami dla dzieci, wystawa prac rękodzielnictwa działkowiczów, drzewa, krzewy, sadzonki roślin, kwiaty, ule drewniane i styropianowe, miody kwiatowe i pitne to wszystko  14 maja w niedzielę, w godz. 10-16,  na placu targowym „Wały Chrobrego”.

Głogowskie Obiekty Usługowe już po raz kolejny zapraszają na Wiosenny Jarmark „Działka-Ogród-Pasieka. Jarmark zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem. Głogowianie chętnie kupowali sadzonki na swoje ogrody, chętnie także uczestniczyli w organizowanych przy tej okazji konkursach.

– W minionym roku na jarmarku kupiłam kilka sadzonek i miód  – mówi Maria Fidzińska z  Głogowa. – Miód zużyłam do herbaty. Będzie więc okazja na kupno nowej porcji.  Kupione sadzonki roślin i  kwiatów przyjęły się i zakwitły.

Jarmark to nie tylko pretekst do kupienia miodu, sadzonek kwiatów czy innych roślin, to także okazja do spędzenia miło i aktywnie czasu na świeżym powietrzu.

– Zainteresowanie wystawców, jak co roku, jest duże – mówi Łukasz Piwoński z Głogowskich Obiektów Usługowych. – Program jest bogaty.  Zapowiada się także ładna pogoda. Zapraszamy w niedzielę  w godz. 10 – 16  na plac targowy. 

Zdjęcia: GOU