Koncerty gwiazd i dobrą zabawę zapewniają organizatorzy DNI GŁOGOWA. Z tej okazji od 2 do 4 czerwca w naszym mieście koncertować będą między innymi:  Andrzej Piaseczny, Dawid Kwiatkowski, Enej, Cleo.

Dni Głogowa rozpoczną się 2 czerwca od godz. 14  imprezami dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Będą konkursy i dmuchane place zabaw. Na stadionie odbędą się pokazy cheerleaderek i spotkanie z tygryskiem. O godz. 18 na Bulwarze Nadodrzańskim wystąpi Dawid Kwiatkowski i Cleo.  W tym też dniu zaplanowano zawody wędkarskie.  3 czerwca w sobotę o godz. 15 przed Ratuszem zaprezentują się lokalne zespoły. Koncerty gwiazd zaplanowano na Bulwarze Nadodrzańskim od godz. 18. W ostatnim dniu obchodów, 4 czerwca wystąpią między innymi Kabaret CIACH , studio talentów z MOK-u . O godz. 20 na dużej scenie wystąpi ENEJ. Poza tym 2,3 i 4 czerwca zaplanowano imprezy towarzyszące, między innymi  mistrzostwa Głogowa w Squash i Motocrossie.

–  Mnóstwo różnych atrakcji przez trzy dni, dla młodszych, dla starszych ale przede wszystkim dla całych rodzin. Serdecznie zapraszamy całe rodziny głogowian i oczywiście mile widziani  są także wszyscy, którzy odwiedzą nasze miasto w tych dniach  – mówi Rafael Rokaszewicz, Prezydent Miasta Głogowa. – Nie może zabraknąć także wesołego miasteczka, rozlokuje się na Bulwarze Nadodrzańskim . Komunikacja Miejska będzie woziła za darmo.  To się sprawdziło już w poprzednich latach. Na Starówce nie było problemu z parkingami. 

Zdjęcia: Urząd Miasta Głogów