Złote Gody, to niezwykłe wydarzenie dla Jubilatów i ich rodzin.  Sześciu  parom  z terenu Gminy Kotla, Gminy Wiejskiej Głogów i Gminy Miejskiej Głogów  wręczono medale z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Aniela i Edmundem Cicharscy, Bronisława i Stanisław Dwojni, Maria i Henryk Michalewicz, Aleksandra i Kazimierz Naculak, Jadwiga i Zdzisław Piotrowscy oraz Mieczysława i Kazimierz Wycichowscy obchodzili swoje Złote Gody. Z tej okazji w  głogowskim ratuszu odbyło się uroczyste  spotkanie z dostojnymi Jubilatami.  Uroczystego aktu dekoracji medali nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonali Prezydent Miasta Głogowa, Wójt Gminy Głogów i Przewodniczący Rady Gminy Głogów , Przewodnicząca Rady Gminy Kotla i Sekretarz Gminy Kotla.

– To ogromy zaszczyt złożyć Wam życzenia, móc przypiąć medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Składam Wam najserdeczniejsze życzenia i gratuluję. Jesteście wzorem do naśladowania – mówi Rafael Rokaszewicz, Prezydent Miasta Głogowa. – Z takich Obywateli trzeba być tylko dumnym. Ja jestem dumny, że jesteście głogowianami, że jesteście mieszkańcami podgłogowskich miejscowości.  

W tym wyjątkowym dniu Jubilatom towarzyszyli najbliżsi, rodzina, dzieci, wnuczęta, przyjaciele.

Zdjęcia: ANJA