Konkursy, niespodzianki, specjały z wiejskiego stołu, słodkości i możliwość poznania Hotelu Millenium w Legnicy i jego dużych możliwości organizacyjnych. W Niedzielę odbędzie się dzień otwarty. 

Sala bankietowa Hotelu Milenium to chyba najmłodsza sala w Legnicy, prawda?
– Minął ponad rok od jej otwarcia i myślę, że ciągle jesteśmy najmłodsi. Udało nam się jednak wydać już ponad 50 różnego rodzaju imprez, w tym duże wesela na 300 osób. Był też Sylwester na 220 par.
Ponad 50?
– Oczywiście. Proszę pamiętać, że to nie tylko wesela czy duże urodziny, lub chrzciny. Te przeważnie mają miejsce w weekendy. To także imprezy firmowe – najczęściej w piątek. Gościmy także uczniów na balach gimnazjalnych i studniówkowych. Często na sali dzieje się coś już od czwartku do niedzieli. Dzień po dniu.
Skąd pomysł na dni otwarte w ostatnią niedzielę maja?
– Chcemy pokazać wszystkim, że Hotel Milenium to coś więcej niż duży, wygodny hotel. Zaprezentujemy naszą salę udekorowaną jak na wesele. Zaprosiliśmy współpracujących z nami florystów, foto-budkę i DJ. Udostępnimy również oglądającym naszą strefę SPA. W maju nasz teren zielony wygląda bajecznie. Zobaczyć można też chatę grillową i skosztować wyrobów z naszej własnej wędzarni. Dla dzieci otwarty będzie plac zabaw – dlatego zapraszamy gorąco całe rodziny.
Będzie zatem niewielu wystawców, dlaczego?
– W ogóle nie ma wystawców. To są dni otwarte, a nie targi ślubne. Oczywiście najczęściej przychodzą pary szukające sali lub inspiracji, ale zapraszamy wszystkich.
Rozumiem. A do kogo kierujecie swoją ofertę?
– Liczymy, że odwiedzą nas osoby szukające miejsca na organizację niezapomnianej imprezy. Czy to duże wesele na 200-300 osób czy też nieszablonowy wieczór kawalerski lub panieński. Mamy dużo zapytań o ceremonie ślubne w terenie. Mieliśmy już takie śluby i cywilne i kościelne. Możemy zagwarantować wszystko oprócz pogody. Często gościmy osoby spoza Legnicy, które nie miały dostatecznie dużej sali bliżej swojego miejsca zamieszkania. Bywa, że z soboty na niedzielę hotel pełny jest weselników. Proszę pamiętać, mamy przeszło 160 miejsc noclegowych.
Goście się mieszczą, a co z ich samochodami?
– Na terenie obiektu można zaparkować ponad 150 samochodów osobowych i 5 autokarów. Serdecznie zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych.
Na co konkretnie mogą liczyć zwiedzający?
– Zacznijmy od sali bankietowej gdzie zapraszamy na początek. Dla oczu będą dekoracje weselne, stoły zarówno prostokątne jak i coraz modniejsze okrągłe. Dla podniebienia możliwość skosztowania specjałów z wiejskiego stołu. Dla wszystkich fanatyków słodyczy mamy fontannę z czekoladą i bufet słodkości. To wszystko oczywiście nieodpłatnie. Z sali można wyjść na tereny rekreacyjne, zobaczyć naszą chatę grillową, oraz plener gdzie miało miejsce już kilka ślubów. Potem zapraszamy do zwiedzania części hotelowej oraz SPA. Dla wszystkich gości przewidzieliśmy Voucher na jedno darmowe wejście do strefy SPA, a także rabat 33% na zabiegi i masaże. Ponadto konkurs niespodzianka – do wygrania Voucher na kwotę 500 zł do zrealizowania w strefie SPA.
Proszę jeszcze powiedzieć gdzie i kiedy?
– Zapraszamy wszystkich do Hotelu Milenium, Legnica ul. Chojnowska 150. Zaczynamy w niedzielę 28 maja o godzinie 11.00, a kończymy o 16.00. Czekamy na Państwa.

 

Hotel Millenium