thumbnail of sm wakacje

Sportowe środy na głogowskich osiedlach. Będzie wiele atrakcji, przegląd piosenki wakacyjnej, zumba i gry uliczne. Harcerze przygotują różna zabawy i animacje.

W cztery środy, 5 lipca, 26 lipca, 16 sierpnia, 30 sierpnia na osiedlach głogowskich zorganizowane zostaną imprezy dla dzieci i całych rodzin. Organizatorzy SM Nadodrze, Sport Górski, harcerze z głogowskiego Hufca ZHP oraz dwa stowarzyszenia „Otwarte drzwi” i Centrum Działań Alternatywnych Bastion Głogów” zapewniają wiele atrakcji.

– Wszystkie wydarzenia organizowane  w lipcu i sierpniu rozpoczną się o godz. 15 i potrwają do godz. 18  – mówi Mateusz Kowalski z SM Nadodrza.- Zaplanowaliśmy dużo atrakcji będą między innymi gry planszowe o rozmiarach XXL, laserowy paintball. Stowarzyszenia przygotują zajęcia pod hasłem „Osiedlowe strefy animacji 5×5”, przegląd piosenki wakacyjnej, zajęcia z zumby. Do udziału w imprezach zapraszamy całe rodziny.

Zawody biegowe pod hasłem „ Wakacyjnym Crossem przez Podwórka” przeprowadzi Sport Górski. Natomiast harcerze zajmą się zabawami integracyjnymi i animacjami.
Zdjęcia: SM Nadodrze