Wiele atrakcji przygotowali organizatorzy ferii zimowych dla mieszkańców Gminy Kotla. Poza zajęciami manualnymi, które cieszyło się dużym zainteresowaniem,  było kino objazdowe i kawiarenka internetowa.

Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych. Dzieci z Gminy Kotla większość czasu spędzały w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu. Organizatorzy akcji przygotowali mnóstwo atrakcji dla każdej grupy wiekowej.  Odbyły się liczne zajęcia: między innymi robotyka z lego, zajęcia manualne, teatralne i wokalne.

– W bibliotece w Kotli funkcjonuje kawiarenka internetowa oraz prowadzona jest akcja Ferie z książką. Ponadto na dzieci czekały również seanse filmowe w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli, zaś do świetlic wiejskich zawitało kino objazdowe – mówi Kamila Suchocka-Szperlik Kierownik Referatu rozwoju Gminy i pozyskiwania środków zewnętrznych.

Dzieci miały możliwość uczestniczenia w wycieczkach do kina, parku trampolin o na lodowisko.

– Drugi tydzień ferii będzie równie atrakcyjny, dlatego zachęcamy do korzystania z naszej oferty – mówiła Iwona Adamczak Dyrektor GOKiS Kotla.