Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna organizuje spotkanie dla przedsiębiorców i przedstawicieli samorządu oraz instytucji z otoczenia biznesu. Fachowcy powiedzą jak zdobyć środki unijne i granty na prowadzenie swojej działalności.

LSSE rozpoczęła cykl spotkań na których fachowcy między innymi przedstawiciele firmy EMAT-HRC zaznajomią z zasadami obowiązującymi przy wypełnianiu przez przedsiębiorców wniosków o dofinansowanie oraz wskażą najczęściej pojawiające się nieprawidłowości. Będzie można także dowiedzieć się co umożliwia ustawa o wspieraniu nowych inwestycji, która zmienia przepisy dotyczące funkcjonowania Specjalnych Stref Ekonomicznych. Eksperci z firmy EMAT z Nowej Soli, Punktu Informacji Funduszy Europejskich oraz DWG opowiedzą w jaki sposób można uzyskać dotacje na działalność i jak zabezpieczyć kredyt inwestycyjny.

– Spotkanie odbędzie się 26 marca o godz. 10 w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Muzeum Archeologiczno-historycznym w Głogowie – mówi Michał Wilk Menadżer ds. Komunikacji i Promocji LSSE.