Do 20 czerwca można oddać głos na „podwórko talentów NIVEA”  Uczestnikiem głosowania może być każda osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych lub osoba fizyczna niepełnoletnia w wieku co najmniej 16 lat. Każdy może oddać jeden głos.

Przy blokach spółdzielni mieszkaniowej Przylesie w Kotli znajduje się teren zielony, który gmina planuje zagospodarować. Pojawiła się szansa na plac zabaw dla dzieci. Spółka NIVEA ogłosiła kolejną edycję konkursu „Podwórko talentów NIVEA”, w którym nagrodą jest wybudowanie placu zabaw. Głosowanie trwa do 20 czerwca i każdy może oddać 1 głos na dobę. Uczestnikiem głosowania może być każda osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Głos może oddać także niepełnoletnia osoba, ale wówczas musi posiadać na to zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Zwycięzców konkursu poznamy 21 czerwca o godz. 16. Wyniki zostaną opublikowane na stronie Internetowej
– Plac będzie ogólnodostępny dlatego zachęcamy do oddawania głosów – mówi Wioletta Jańczak z UG Kotla. -Wystarczy codziennie wejść na:https://podworko.nivea.pl/2019/lokalizacja/451 kotla?fbclid=IwAR1AwitikAbDhKgQhqp_OyRqv9R9pQv-LPNqm2UNRkbqFoGhW9xRHWtE82Qi oddać swój głos na Kotlę.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here