Do 31 grudnia można przystąpić do projektu, którego celem jest wspieranie osób rozpoczynających swoją pierwszą działalność gospodarcza. SM Nadodrze przygotowała ciekawą ofertę wynajmu lokalu. Stawka czynszu najmu dla uczestnika projektu zostanie ustalona na kwotę 10 zł/m2 netto + należny podatek VAT.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nadodrze” ruszyła z piątą edycją projektu „Ruszaj z nami z lokalami”. Jego celem jest finansowa pomoc dla osób zaczynających swą pierwszą działalność gospodarczą.  W związku z tym, że początki są zawsze trudne, wymagają dużo nakładów finansowych, dlatego też projekt, który w tym roku ma hasło: „Miejsce na 5-tkę za 10-tkę!”, pozwoli przez rok na ponoszenie niższych kosztów związanych z utrzymaniem lokalu użytkowego. Projekt obejmuje wytypowane przez Spółdzielnię lokale użytkowe przeznaczone do wynajmu w dniu zgłoszenia się osób do projektu.

– Osoby zainteresowane przystąpieniem do projektu otrzymają wsparcie ze strony Spółdzielni, która polegać będzie na zaproponowaniu odpowiedniego do profilu działalności lokalu użytkowego oraz na ustaleniu preferencyjnych warunków finansowych. Stawka czynszu najmu dla uczestnika projektu zostanie ustalona na kwotę 10,00 zł/m2 netto + należny podatek VAT. Spółdzielnia zagwarantuje niezmienność stawki czynszu w okresie kolejnych 12 miesięcy. Po tym terminie miesięczny czynsz najmu będzie negocjowany – mówi Mateusz Kowalski SM Nadodrze.

Ponadto Spółdzielnia umożliwi umieszczenie wywiadu z osobą przystępującą do projektu na łamach kwartalnika „Magazyn Lokatora”. Każdy zainteresowany przystąpieniem do projektu ma czas do 31.12.2020 r.

W SM „Nadodrze” osobą odpowiedzialną za ten projekt jest Renata Gorzelańczyk, kierownik Zespołu ds. Lokali Użytkowych w SM Nadodrze Więcej informacji można udzieli: Zespół ds. Lokali Użytkowych tel. 076 852-07-95, 96 lub tel. kom. 501-503-133.