We wrześniu we Wrocławiu dobędzie się tegoroczna edycja Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2020. Finalistki konkursu poznamy około 6 sierpnia. 

O tytuł Miss Dolnego Śląska ubiega się 115 kandydatek z roczniak 1993-2001, natomiast o tytuł Miss Nastolatek ubiega się 66 kandydatek z rocznika 2002-2006. Z powiatu jest kilka kandydatek: Magdalena Cichy, Angelika Długosz, Karolina Kina, Urszula Osmoła, Angelika Tumanowicz, Natalia Olejnik, Wiktoria  Pfeiffer.

Konkurs Miss Dolnego Śląska odbywa się w ramach konkursu Miss Polski, który nieprzerwanie od 31 lat wyłania co roku najpiękniejszą Polkę. Transmisja gali finałowej Miss Polski co roku można oglądać w telewizji Polsat. Konkurs ten jest obecnie jedynym konkursem piękności na terenie województwa Dolnośląskiego. Wszyscy zainteresowani konkursem mogą zobaczyć kandydatki na specjalnie przygotowanych wideo prezentacjach. Link do dropbox gdzie można pobrać materiały wideo – https://www.dropbox.com/sh/4pwu6lf6vcnuc1e/AAD2uJUnXRsIlIYhyPxignq2a?dl=0 link do playlisty na youtubie – https://www.youtube.com/playlist?list=PLJeL6Y_H5ZhvUXnV90-PTcGwAMAmwEwTm

Finalistki konkursu poznamy około 6 sierpnia. Jury na podstawie nagrań i wcześniejszych zdjęć wyłonić pretendentki do tytułu najpiękniejszej Dolnoślązaczki.

Zdjęcie: strona Miss Polski