Poseł na Sejm RP Wojciech Zubowski ubiegać się będzie o fotel prezydenta Głogowa. KWW Wojciecha Zubowskiego został już zarejestrowany.

Wojciech Zubowski poseł na Sejm RP wystartuje w najbliższych wyborach samorządowych z ramienia KWW Wojciecha Zubowskiego. Ubiegał się będzie fotel prezydenta Głogowa. 

– Podjęcie tej decyzji nie było proste. Do tego kroku przekonali mnie moi wyborcy, radni, mieszkańcy miasta i powiatu. Wyrażana przez nich, podczas rozmów, troska o nasz region przekonały mnie do tego kroku – mówi Wojciech Zubowski. – Wiem, że w ostatnich latach miasto i powiat mogły się rozwijać dzięki gigantycznemu wsparciu do inwestycji lokalnych.  Czekają nas trudne czasy i liczne wyzwania. Wierze, że razem im podołamy. Używam liczby mnogiej, bo o ten urząd nie będę ubiegał się sam. Będzie ze mną grupa kandydatów do radnych miasta i powiatu głogowskiego- mówi poseł.

Kandydatami na radnych z ramienia KWW Wojciecha Zubowskiego są osoby z olbrzymim doświadczeniem samorządowym, reprezentujące różne funkcje i różne zawody i ubiegające się o tę funkcję pierwszy raz.

– Łączy nas jedno łączy nas Głogów. Łączy nas miłość do naszego miasta i regionu. To z tymi kandydatami, których wkrótce przedstawimy będziemy prezentować nasz plan, pomysł i program wyborczy dla Głogowa. Wierzę, że razem przekonamy mieszkańców miasta i powiatu do naszych rozwiązań dotyczących między innymi bezpłatnej komunikacji poprawy dostępności do lekarza – dodaje poseł.

Wojciech Zubowski startowa będzie z ramienia KWW Wojciecha Zubowskiego a nie z ramienia PiS.

– To nie jest komitet partyjny. W KWW Wojciecha Zubowskiego są osoby połączone pewną ideą i myślą dotycząca rozwoju Głogowa – mówi Wojciech Zubowski.